Дайджест вересня для студентської молоді, випускників!

Запрошуємо молодь реєструватися на регіональний онлайн-форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці»!

Тут можна буде дізнатися про хороші умови для працевлаштування та професійної реалізації, прокачати власні навички з пошуку роботи та проходження співбесід, а також познайомитися з провідними роботодавцями в Івано-Франківську та області!

Форум «Бізнес і молодь: ефект WOW від співпраці»,  відбудеться 9 вересня 2021 року з 10:00 до 16:30 у форматі онлайн.

Подія на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/190656206389063

На форумі учасники та учасниці:

• дізнаються про можливості працевлаштування в Івано-Франківську та області від провідних роботодавців, зокрема Альфа-Банк Україна, lifecell, Райффайзен Банк і Reikartz Hotel Group та іншими;

• разом з бізнесом, громадським сектором, закладами освіти та державними органами розроблять план дій для покращення умов і процесу працевлаштування в регіоні;

• отримають поради від HR-профі, яким має бути ідеальне резюме, як підготуватися до співбесіди та чим вразити майбутнього роботодавця;

• отримають змогу виграти подарунки від організаторів і партнерів.

Якщо виникли запитання, звертайся до адміністратора простору Career Hub Євгенія Савельєва, ys@csr-ukraine.org, тел.: 093 585 47 89

———————–

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України та Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.