Відбулася зустріч ментора зі студентами кафедри методики музичного виховання та диригування

24 грудня у рамках реалізації корпоративного соціального проєкту “Осередок менторства” відбулася зустріч ментора з менті кафедри методики музичного виховання та диригування. Випускниця 2013 року, Жибак Іванна Іванівна, з посмішкою на обличчі згадала студентські роки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Пані Іванна закликала студентів якомога більше черпати порад та настанов від викладачів, адже у майбутньому це знадобиться в житті. Також Іванна Іванівна поділилася своєю історією життя, педагогічним досвідом, дала цінні  рекомендації щодо того, як правильно розставити пріоритети під час навчання, на що звернути особливу увагу та які професійні якості потрібно розвивати для успішного працевлаштування. Випускниця зазначила, що недостатньо тільки здобути знання, їх треба вміти застосовувати на практиці. На останок зустрічі пані Іванна побажала студентам успіху та реалізації всіх задумів.