Навчися вчитися

Навчися вчитися – такий девіз випускниці кафедри професійної освіти та інноваційних технологій Діани Тонюк. Випускниця Діана зовсім недавно закінчила Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника і вже сьогодні працює за фахом – логопедом Дитячого центру розвитку “Камі”. Нині ця спеціальність стає все більш затребуваною. Її актуальність зумовлюється постійним зростанням кількості дітей (дошкільного, шкільного віку) з вадами психофізичного розвитку, зокрема порушеннями мовлення; людей, які перенесли інсульти в різному віці, особистостей, що отримали політравми тощо. І за кожною такою дитиною – можливість зробити її більш упевненою у собі, успішною, такою, що вміє ефективно спілкуватись і реалізовувати свої можливості.
До зустрічі приєдналося 100 учасників, що свідчить про зацікавленість студентів даною спеціальністю.
Під час зустрічі панувало невимушене спілкування, звучали поради і роздуми про фах логопеда. Діана поділилася своїми першими успіхами у сфері логопедії: трьохрічний Матвійко вимовляв тільки три слова, але Діана завдяки власній розробленій методиці змогла навчити хлопчика розмовляти вже через 3 місяці.
Учасники зустрічі мали змогу знайти відповіді на всі запитання (а їх було досить багато).
Пишаємося випускниками Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника!