Анонс зустрічі з випускником Віталієм Крамаром

В четвер, 2 червня 2022 року о 19.00  в рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «Осередок менторства»,  відбудеться онлайн-зустріч студентів та потенційних абітурієнтів з випускником кафедри економічної кібернетики Віталієм Крамаром. Тема зустрічі: “Спеціальність «Економіка»: можливості самореалізації або на чому слід акцентувати увагу під час навчання в університеті”.

Віталій Крамар – випускник магістратури при кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2020), переможець двох Міжнародних конкурсів наукових робіт зі спеціальності «Економіка» (дипломи I ступеня), Всеукраїнських конкурсів наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» (дипломи I та II  ступеня), стипендіат програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука (2020, 2021), аспірант кафедри економічної кібернетики (спеціальність 051 Економіка), економіст Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ.

Усіх охочих запрошуємо приєднатися до зустрічі за покликанням: