Партнерство

 

Асоціація випускників активно працює над розширенням співпраці з партнерами і стейкхолдерами університету задля підвищення якості навчально-наукового процесу та формування конкурентоспроможних випускників.

Сьогодні надзвичайно важливо прислухатися до потреб ринку, його запитів, потенційних роботодавців щодо того, яким повинен бути затребуваний на ринку праці випускник.

Можливість взаємодії університету з спільнотами фахівців, роботодавців і комерційними структурами – породжує розвиток сприятливого середовища професійної адаптації і виявлення підтримки у час інкубаційного періоду для студентів ПНУ.

Вочевидь, освіта не буде повноцінною без залучення до освітнього процесу (академічного чи позаакадемічного) фахівців, практиків, котрі з космічною швидкістю вловлюють нові тенденції на ринку праці. З великою відповідальністю співпрацюємо із організаціями, фірмами задля того, щоб народити у найближчому майбутньому чимало спільних проектів різного характеру на партнерських засадах: майстер-класи, круглі столи, практичні семінари, вебінари тощо.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                         

Івано-Франківська торгово-промислова палата                                      Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 

 

Прикарпаттяобленерго