Міжнародна компанія KPMG в Україні

Допомагаємо своїм студентам розширити та актуалізувати знання у сфері оподаткування та зробити вдалий старт кар`єри у міжнародній компанії KPMG в Україні.

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань. Офіси представлено у 147 країнах, де працює понад 219 000 професіоналів. В Україні KPMG надає послуги провідним вітчизняним і міжнародним підприємствам та організаціям з 1992 року, офіси компанії розташовані в Києві та Львові.

Зараз компанія організовує безкоштовну освітню програму KPMG Tax Camp, протягом якої студенти матимуть змогу поглибити свої знання про:

— Основи бухобліку;

— Податок на прибуток;

— ПДВ;

— Міжнародне оподаткування;

— Трансфертне ціноутворення.

KPMG Tax Camp триватиме з 22 червня по 23 липня онлайн.

Учасники, які успішно опанують матеріал, отримають Сертифікати про закінчення навчальної програми, а найкращим буде запропоновано спрощену процедуру працевлаштування.

Реєстрація триватиме до 7 червня  включно за посиланням.

Просимо вас поширити інформацію про KPMG Tax Camp серед студентів. Будемо вдячні за співпрацю!

Готові відповісти на будь-які питання.

З найкращими побажаннями,

Команда по роботі з персоналом

KPMG в Україні