Відбулась зустріч студентів факультету іноземних мов з випускницею Оксаною МОРОЗ

В рамках реалізації проєкту “Осередок менторства”  відбулась зустріч студентів факультету іноземних мов з випускницею факультету 2013 року Оксаною МОРОЗ. Модератор зустрічі – кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Марчук.

Оксана Мороз – кандидат наук, викладач Університету Індіани в Пенсильванії.

Зараз Оксана працює над докторською дисертацією у Університеті Індіани в Пенсильванії, США. Оксана розповіла студентам про особливості системи освіти США та окреслила перспективи професійної реалізації випускників факультету іноземних мов.

Жваву дискусію викликало обговорення питання  академічної мобільності студентів. Професор Мороз також порадила студентам більше уваги приділяти науково-дослідницькій роботі та активно публікувати свої напрацювання у наукових журналах.
Якщо Ви випускник Прикарпатського національного університету і бажаєте долучитися до Асоціації випускників, тоді напишіть нам на електронну скриньку – alumni@pnu.edu.ua.