Успішні alumni_PNU!

У ТОП-10 найкращих акторів України, увійшов випускник Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету, актор Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івано Франка!

Ще у 2020-му. Іван Бліндар  потрапив був до рейтингу молодих перспективних акторів.

«Зірка не тільки місцева, але й з претензіями на всеукраїнський масштаб. У рідному театрі дихає у спину Роману Луцькому (загально визнаний секс-символ нового українського кіно)”, –пише про актора театральний критик Олег Вергеліс.

«Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, Тіля Уленшпігеля, Евріала (в Енеіді), а також алкоголіка-художника Моріса Утрілло (в «Модільяні»).

Самобутній яскравий актор-самородок, який також чекає в українському кіно на свого кінорежисера», – на своїх шпальтах висвітлював ГАЛИЦЬКИЙ КОРЕСПОНДЕНТ.