Щиро пишаємося та вітаємо нашу випускницю, колегу, науковицю Прикарпатського університету Марію Байляк з отриманням ордену княгині Ольги III ступеня.

Під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня, Президент України Володимир Зеленський вручив орден княгині Ольги III ступеня за видатні заслуги в державному і громадському житті України, докторці біологічних наук, професорці кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського університету Марії Байляк.

Як відомо, Марія Байляк у 2003 році завершила навчання та отримала диплом спеціаліста з відзнакою. Протягом 2003-2006 рр. навчалася в аспірантурі за спеціальністю «Біохімія» при кафедрі біохімії ПНУ ім. В. Стефаника. У 2007 році захистила кандидатську дисертацію, а в грудні 2019 року захистила докторську дисертацію на тему «Підвищення адаптаційного потенціалу дріжджів Saccharomyces cerevisiae та плодової мушки Drosophila melanogaster рослинними екстрактами, кетокислотами та аргініном».

Дякуємо Марії Байляк за працю та бажаємо подальшого успіху і процвітання!