Модель створення тімбілдингу: досвід випускниці Оксани Якимів

«Взяти лідерство легко, а от втримати його..», –  з такого вислову розпочалася  зустріч студентів кафедри управління та бізнес-адміністрування з талановитою, творчою випускницею Оксаною ЯКИМІВ, у рамках проєкту «Осередок менторства». Говорили про лідерські якості, успішне teambuilding.

Пані Оксана поділилася з присутніми секретами формування успішного лідерства. Наочно показала розроблену карту командної взаємодії (зі світлин можна визначити, до якого рівня зрілості Ви відноситеся).  Студенти запозичили багато мотивуючих порад щодо створення зразкового та сучасного колективу.

Такі зустрічі дають мотивацію і поштовх до дій, реалізації спільних проєктів для студентів та подальшої співпраці з менторами.

.