Спеціальна програма стажування у Національному агентстві з питань запобігання корупції!

Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем  запрошують студентів і студенток, випускників і випускниць взяти участь у спеціальній програмі стажування в НАЗК.

Метою стажування є залучення молоді до розбудови доброчесності суспільства та поглиблення знань про антикорупційну діяльність НАЗК в Україні.

Під час стажування в НАЗК стажери та стажерки зможуть:

• познайомитися з організацією роботи органу зсередини;
  • дізнатися більше про діяльність кожного зі структурних підрозділів і їхню роль у запобіганні корупції;
  • навчитися користуватися наявними антикорупційними інструментами;
  • відвідати навчальні лекції за темами антикорупції, доброчесності та діяльності НАЗК;
  • долучитися до процесів запобігання корупції в Україні.

Тривалість стажування: 3 місяці в період з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року.

Усім зацікавленим кандидатам прохання  заповнити анкету за посиланням до 10 вересня 2021 року.

Графік роботи: визначається індивідуально з керівником стажування (не менше 20 годин на тиждень).

Формат: у приміщенні НАЗК (м. Київ) з можливістю часткового онлайн залучення. IFES надасть стипендію відібраним кандидатам/кандидаткам для участі в програмі.

Більше інформації про можливості стажування, основні вимоги, навички та компетенції кандидатів переходьте за посиланням!