#порада_тижня

Знайдіть свої «піки» активності. Протягом дня у більшості людей є від двох до чотирьох годин, коли активність на найвищому рівні. Спостерігайте за собою та фіксуйте позначки на годиннику, коли вам вдаєтьсяя робити все легко й радісно, щонайменше 3 дні. На основі цих даних сплануйте робочий день так, щоб інтенсивна праця припадала саме на ці години. Під час спаду активності займіться поточними справами, які не вимагають надмірно високої концентрації.

По шматочку щодня. Основна причина прокрастинації, марнування часу та постійного відкладання «до кращих часів» — невміння ділити задачу на етапи. Навчіться це робити.

Інтервальна робота. Розділивши роботу на інтервали, під час яких ви не відволікаєтеся на сторонні фактори, ви будете значно продуктивніші за тих, хто буде працювати 8 годин поспіль. Просте правило 50 на 10, де перша позначка — це час для інтенсивної праці, а друга — для відпочинку, допоможе встигати значно більше.

Плануйте час. Присвятить перші та останні 15 хвилин робочого дня плануванню справ та підбиванню підсумків.

Режим «Не турбувати». Сповіщення про повідомлення від друзів, суперечки в робочих чатах, до яких ви особисто не маєте стосунку, вщент руйнують концентрацію. Час від часу ставте телефон в режим «Не турбувати», і ви помітите, наскільки більше почали встигати без зайвих стресів.

Вчіться відпочивати. Деякі люди вважають, що їхня продуктивність на роботі зросте в рази, якщо приходити раніше та залишати робоче місце останніми. Однак усім нам необхідний 7-8 годинний сон і можливість робити короткі перерви.

З інтернет-ресурсу #rabota.ua  #Business Week