Попри війну і біль, – невпинні у професійному зростанні та взаємопідтримці:
11 травня 2022 року понад 70 студентів спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія) кафедри професійної освіти та інноваційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника, викладачі кафедри та Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ імені В.Стефаника, потенційні абітурієнти та інші зацікавлені слухачі долучилися до вже традиційної (втретє!) зустрічі з випускницею Кафедра професійної освіти та інноваційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника Наталією Карпин (Наталя Карпин), сьогодні – вчителем-логопедом Хриплинської гімназії Івано-Франківської міської ради, логопедом приватних садків «SmartKids», «Любисток» та приватно практикуючою логопединею.
Як завжди – безліч запитань, глибокі, розгорнуті відповіді, практичні поради та власні професійні секрети, з якими щедро ділилася Наталя Карпин. І, звісно, – захоплення і вдячність від мам дітей, з якими працювала Наталя (сьогодні – студентів, які здобувають фах логопеда) та всіх учасників теплої, пізнавальної і мотиваційної зустріч.
Далі буде)![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://alumni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/158/2022/05/280642447_1615371898821550_8551766871663370895_n-1024x607.jpg)
![](https://alumni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/158/2022/05/280103343_1615373405488066_5913251570569305162_n-1024x625.jpg)