Попри війну і біль, – невпинні у професійному зростанні та взаємопідтримці:
11 травня 2022 року понад 70 студентів спеціальності 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія) кафедри професійної освіти та інноваційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника, викладачі кафедри та Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ імені В.Стефаника, потенційні абітурієнти та інші зацікавлені слухачі долучилися до вже традиційної (втретє!) зустрічі з випускницею Кафедра професійної освіти та інноваційних технологій ПНУ ім. В. Стефаника Наталією Карпин (Наталя Карпин), сьогодні – вчителем-логопедом Хриплинської гімназії Івано-Франківської міської ради, логопедом приватних садків «SmartKids», «Любисток» та приватно практикуючою логопединею.
Як завжди – безліч запитань, глибокі, розгорнуті відповіді, практичні поради та власні професійні секрети, з якими щедро ділилася Наталя Карпин. І, звісно, – захоплення і вдячність від мам дітей, з якими працювала Наталя (сьогодні – студентів, які здобувають фах логопеда) та всіх учасників теплої, пізнавальної і мотиваційної зустріч.
Далі буде)💙💛