Зустріч успішної випускниці кафедри управління та бізнес-адміністрування з студентами

В рамках реалізації корпоративного соціального проєкту “Осередок менторства” відбудеться онлайн-зустріч випускниці кафедри управління та бізнес-адміністрування з студентами кафедри.

Знайомтеся, це – Оксана Ляхович – випускниця спеціальності “Менеджмент”, освітньої програми “Бізнес-адміністрування”. Оксана є директоркою народного дому імені Г. Рожанського управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради. До цього 3 роки працювала керівником театрального колективу. Окрім того, Оксана – мама прекрасної донечки та любляча дружина.
Тема зустрічі: Як бути успішною жінкою, вдало поєднувати професійне та особисте? Про все це та більше поговоримо на зустрічі.
Коли?
13 грудня, о 15:00.