13 грудня 2021 року відбулася чергова зустріч ментора з менті у рамках корпоративного соціального проєкту “Осередок менторства”. Модератором зустрічі була Ірина Боришкевич – викладач кафедри управління та бізнес-адміністрування. Спікер – випускниця спеціальності “Менеджмент”, освітньої програми “Бізнес-адміністрування” Оксана Ляхович.

Незважаючи на свій молодий вік, пані Оксана турботлива мама, любляча дружина та професіонал своєї справи. Випускниця поділилася власним досвідом роботи, дала практичні поради студентам і наголосила, що тільки завдяки своїй наполегливості та бажанні вчитися можливо досягти успіху.

Такі зустрічі завжди мотивують та надихають на щось нове. Дякуємо кафедрі управління та бізнес адміністрування за проявлену активність та сприяння проєкту “Осередок менторства”.