Робота з дому збільшує як свободу, так і відповідальність. Справитися з прокрастинацією і поліпшити результати допоможуть наступні поради.

Починайте роботу якомога раніше. Один зі способів продуктивно працювати з дому – це занурюватися в справи відразу ж після пробудження. Спробуйте приступати до завдань до того, як прокинеться сім’я: це може стати ключем до відчутного прогресу.

Присвячуйте ранок важливим завданням. Використовуйте період максимальної активності для виконання важливих завдань, а не для планування дня, яким можна зайнятися в інший час. Так вам вдасться впоратися зі складними справами набагато швидше.

Готуйтеся до ранку заздалегідь. Планування дня напередодні ввечері дозволить ефективніше розпоряджатися ранковими годинами й знизить рівень стресу.

Зберігайте звичний розклад. Без чіткого графіка можна швидко втратити фокусування або вигоріти. Щоб дотримуватися розкладу, розпишіть, що і коли ви будете робити.

Відокремте робочу зону від зони відпочинку. Працюючи з дому, легко залишитися в ліжку з ноутбуком, але краще виділити місце, де ви будете тільки працювати. Це налаштує мозок на підвищення продуктивності.

Позбавтеся від шуму. Вдома нас оточує багато сторонніх звуків. Врятуватися від них допоможуть навушники з шумопоглинанням.

Продовжуйте спілкуватися. Для збереження емоційного комфорту при віддаленій роботі потрібно більше, ніж будь-коли, спілкуватися з іншими людьми. Влаштовуйте відеоконференції, зідзвонюєтеся через телефон або листуйтеся.

З інтернет-ресурсу  #Business Week