Відбулася чергова онлайн-зустріч ментора зі студентами у рамках корпоративного соціального проєкту “Осередок менторства”. Катерина Крицун – успішна випускниця кафедри економічної кібернетики 2011 року, Ph.D. in Economics, Senior QA Engineer, Team Lead at TrackMan (Данія). Під час зустрічі Катерина Крицун розповіла про те як навчання в Прикарпатському національному університеті вплинуло на її подальший професійний та особистісний розвиток. Особливий акцент було зроблено на важливості вивчення дисциплін, передбачених освітньою програмою «Економічна кібернетика» для формування економіста-аналітика та фахівця в IT-індустрії. Учасники зустрічі отримали практичні рекомендації щодо навчання на різних освітніх рівнях, самоосвіти та розвитку. Присутні на зустрічі мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.
![](https://alumni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/158/2021/12/Катерина-крицун.png)